У Харкові стартував проект "Кадети поліції", - ОДА

Випускників Харківського національного університету внутрішніх справ привітали кадети поліції
Depo.
18 червня 2016 16:27
ФОТО: depo.ua
У Харкові стартував проект "Кадети поліції", - ОДА
У Харкові стартував проект "Кадети поліції", - ОДА

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської облдержадміністрації, сьогодні, 18 червня, у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися урочистості з нагоди випуску курсантів.

У прес-службі ОДА наголосили, що в 2016 році за ініціативи голови Харківської ОДА Ігоря Райніна на Харківщині вперше в Україні стартував новий проект – "Кадети поліції": 34 молодших та 20 старших кадетів проходять підготовку на базі Харківського національного університету внутрішніх справ. Всі вони мріють про лейтенантські погони і сьогодні прийшли привітати молодих офіцерів та поспілкуватися з ними.

"Ви сильні, мужні, відважні і надзвичайно красиві. Ми дуже хочемо буди схожими на вас. Чекайте, ми скоро виростимо і станемо такими, як ви, будемо служити та захищати", - привітав випускників 9-літній кадет Денис Настенко.

У Харкові стартував проект "Кадети поліції", - ОДА - фото 1

Довідка Depo.Харків. Мета програми "Кадети поліції" - патріотичне виховання, розвиток лідерських якостей молоді та підвищення рівня довіри громадян України до правоохоронних органів. Навчання за програмою проходить з урахуванням вікових особливостей її учасників. Відповідно до віку вони поділяються на дві групи: від 9 до 13 років – "Молодші кадети поліції", від 14 до 18 років – "Старші кадети поліції".

Урочисте відкриття проекту відбулось 28 квітня. Між ВСБ "Еліта нації" та Харківським національним університетом внутрішніх справ було підписано Положення про організацію освітнього процесу за програмою "Кадети поліції", в рамках якої її учасники мають пройти теоретичний курс по основах роботи правоохоронних органів, виконати практичні заняття, фізичні вправи та безпосередньо ознайомитися з роботою патрульної поліції Харківської області.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків