У Харкові стало відомо, яка фірма буде реконструювати зоопарк і Сад Шевченка

У Харкові нові київські улюбленці мера Геннадія Кернеса отримають ще понад 30 млн грн на реконструкцію зоопарку
Depo.
21 вересня 2016 10:59
ФОТО: depo.ua
У Харкові стало відомо, яка фірма буде реконструювати зоопарк і Сад Шевченка
У Харкові стало відомо, яка фірма буде реконструювати зоопарк і Сад Шевченка

Як передає Depo.Харків, про це повідомляє "Харківський антикорупційний центр" із посиланням на "Вісник державних закупівель".

Комунальна організація "Харківський зоологічний парк" 15 вересня акцептувало дві пропозиції ТОВ "Київська будівельна компанія-Плюс" щодо реконструкції зоопарку загальною вартістю 32,99 млн грн.

Роботи мають бути виконані до кінця 2017 року. Зокрема, 21,02 млн грн буде коштувати реконструкція "Вхідної групи № 2" та адміністративної будівлі "Харківського зоопарку". Мова йде про реконструкцію двох одноповерхових будівель. Крім того, ще 11,97 млн грн витратять на будівництво мереж та споруд зливової каналізації у зоопарку.

Єдиним конкурентом переможця було ПАТ "Альпсервіс". Керівником підприємства є Олександр Ярко а підписантом Ігор Бовикін.

Щодо переможця, то вперше у Харкові ця фірма виплила під час реконструкції саду ім. Шевченко. Минулого тижня вона ж виграла два тендера на реконструкцію зоопарку.

Зокрема, 48,399 млн грн планують отримати за реконструкцію зони "Планета мавп" та існуючих будівель і споруд на території зоопарку. Крім того, ще 11,165 млн грн мають отримати за реконструкцію зони "Дика Австралія". Ця зона включає в себе будівництво зимового вольєру, вольєру для птахів літнього та навісу для птахів.

ТОВ "Київська будівельна компанія-Плюс" заснував Євгеній Волк з Житомирської області.

Він також є засновником ТОВ "Київбудресурс", де його партнерами є Олег Пінчук та Володимир Бойко, ТОВ "Київська будівельна компанія –В" (директор Андрій Безух). Крім того, дружина Волка - Вікторія Волк разом з Олегом Пінчуком заснувала ТОВ "Компанія "Буд-Стар".

ТОВ "Київська будівельна компанія-Плюс" не є відомим забудовником. Але з минулого року почала отримувати цікаві підряди. Так, приватники виграли тендер у київського КП "Інженерний центр" на реставрацію Андріївського узвізу вартістю 5 млн грн.

А цього року фірма отримує кошти від ДПСУ на будівництво житла для прикордонників у Чернігові.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків