У Харкові стало відомо, в якого екс-депутата вилучили $300 тис. готівки

У Харкові під час обшуків велика сума готівки, ймовірно, була вилучена у колишнього депутата міськради Євгена Гуткова
Depo.
15 вересня 2016 18:34
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, такий висновок можна зробити, виходячи з відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Згідно відомостей реєстру, засновниками обслуговуючого кооперативу "Житлово-будівельний кооператив "Ермітаж" (ОК "ЖБК "Ермітаж"), про який говорив Генпрокурор Юрій Луценко, є три особи: Євген Гутков, Денис Морус і Олександр Синчук (син екс-прокурора Харківської області Василя Синчука).

Із цього переліку осіб тільки Гутков підходить під опис Луценка, тобто він був депутатом Харківської міської ради від партії "Сильна Україна", а згодом від "Партії регіонів". Решта засновників кооперативу ніколи не були депутатами міськради.

У Харкові стало відомо, в якого екс-депутата вилучили $300 тис. готівки - фото 1

У Харкові стало відомо, в якого екс-депутата вилучили $300 тис. готівки - фото 2

Інформацію про вилучення у Гуткова готівки кореспондентові також підтвердило поінформоване джерело у правоохоронних органах.

Як повідомляв Depo.Харків, сьогодні, 15 вересня, під час брифінгу в Києві сказав генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що в Харкові під час обшуку у засновник житлово-будівельного кооперативу "Ермітаж" вдома вилучено 300 тисяч доларів. Луценко назвав засновника депутатом міськради.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків