У Харкові стала відома програма робочої поїздки Порошенка

Президент України Петро Порошенко відвідає Чугуїв та Харків у суботу, 15 жовтня
Depo.
12 жовтня 2016 16:07
ФОТО: depo.ua

Інформацію про це кореспондентові Depo.Харків підтвердили одразу кілька джерел у правоохоронних органах Харківщини та у органах державної влади.

Згідно попереднього плану, Порошенко прибуває близько 11:00 до Чугуєва Харківської області, де бере участь у церемонії передачі військової техніки та церемонії нагородження бійців АТО державними нагородами. На військовому аеродромі Чугуєва глава держави також привітає військовослужбовців з Днем захисника України та виголосить промову. Найімовірніше, ця частина робочої поїздки буде транслюватися на телебаченні.

Після цього Порошенко переїде до Харкова, де візьме участь у нараді активу Харківської області. Під час наради, що розпочнеться близько 16:00 у приміщенні Харківської ОДА, президент представить нового голову Харківської облдержадміністрації – Юлію Світличну, яка перемогла у конкурсі на цю посаду.

Як повідомляв Depo.Харків, 29 серпня Ігор Райнін, який до цього працював на посаді голови Харківської ОДА, був призначений керівником Адміністрації Президента. На цій посаді Райнін замінив Бориса Ложкіна.

Світлична до призначення Райніна головою АП працювала першим заступником голови Харківської ОДА.

4 жовтня Світлична перемогла в конкурсі на посаду голови Харківської ОДА.