У Харкові справа "пісючого мажора" з пістолетом не слухається в суді вже рік

Дзержинський райсуд Харкова переніс слухання у справі "мажора" Олександра Бондаренка, який обматюкав поліцейських і помочився на райвідділ
Depo.
15 вересня 2016 17:46
ФОТО: depo.ua

Як повідомив кореспондентові Depo.Харків потерпілий журналіст, відповідне рішення сьогодні, 15 вересня, ухвалив Дзержинський райсуд Харкова з огляду на відсутність адвоката обвинуваченого.

За словами потерпілого, адвокат Бондаренка надала суду документи, згідно яких вона не може бути присутня на слуханні у зв’язку з хворобою. Вона також передала документи, котрі підтверджують, що на минулому засіданні, 10 серпня, вона теж була відсутня через хворобу.

На засідання з’явилися новий прокурор, представлення якого відбулося сьогодні, обвинувачуваний та один із свідків, колишній співробітник спецбатальйону поліції "Харків-1".

Наступне засідання призначене на 14 жовтня на 9.30.

Як повідомляв Depo.Харків, 25 липня 2015 року в Харкові правоохоронці затримали двох молодиків, які в стані алкогольного сп'яніння їхали на автомобілі з мигалками тазупинилися біля райвідділу помочитися. Під час затримання "мажори" погрожували журналісту та міліціонерам впливовими рідними, які залагодять справу. У відділку міліції один із молодиків ударив журналіста, який проводив зйомку, ногою.

26 липня народний депутат Антон Геращенко оприлюднив імена молодиків. За відомостями депутата ними виявилися: Бондаренко Олександр Володимирович (23 листопада 1995 року народження) та Бутников Владислав Віталійович (26 листопада 1995 року народження).

27 липня на молодиків були відкриті кримінальні провадження за фактомперешкоджання журналістській діяльності (ч. 1 ст. 171 КК України) та за фактом хуліганства (ч.1 ст. 296 КК України).

Уже в серпні Дзержинський райвідділ міліції спробував закрити кримінальну справу на "мажорів". Однак прокуратурою області відмінено постанову про закриття кримінальних проваджень.

7 вересня Бондаренка затримали з пістолетом у кафе. За цим фактом було відкрито кримінальне провадження за ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю).

У Харкові справа "пісючого мажора" з пістолетом не слухається в суді вже рік - фото 1

При цьому більше двох місяців "мажори" не фігурували як обвинувачені в жодному кримінальному провадженні, які були відкриті за фактами їхніх дій.

5 жовтня Бондаренку оголосили підозру за ч.1 ст. 296 КК України (хуліганство). 29 жовтня справу передали до суду.

На попереднє засідання, яке відбулося 12 листопада, "мажор" прийшов до суду з бабусею, яка забороняла журналістам вести відеозйомку, хоч суд і відмовив у задоволення клопотання захисту підозрюваного про заборону відеозйомки під час процесу.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків