ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Харкові скунс-віщун назвав результат матчу "Україна - Північна Ірландія"

Скунс-віщун на ім'я Фіма живе в одному із зоомагазинів Харкова та прогнозує результати матчів "Євро-2016"
Depo.
16 червня 2016 13:15
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це повідомляє "АТН".

Повідомляється, що серед конкурентів звірка на роль провісника "Євро-2016" були папуга та пара єнотів. На скунсі зупинилися, щоб уникнути корупції під час прогнозів.

"Якщо виходити з тих міркувань, що він звір нічний і зір у нього не дуже хороше, прапори країни він точно не побачить, тому передбачення у нього будуть проходити інтуїтивно, скунси орієнтуються тільки на слух, у них дуже хороший слух, та на нюх", - розповідає доглядачка скунса Марина Котельникова

Перший матч, коли українська збірна грала з Німеччиною, скунс також прогнозував. Тоді Фіма вибрав миску з прапором українських суперників і мав рацію. До свого другого прогнозу віщун з Харкова готувався всю ніч, читав свіжу пресу, журнали, а вранці тренувався з м'ячем.

"Наш вже знаменитий скунс Фіма даватиме прогноз на матч "Євро 2016" "Україна - Північна Ірландія". Фіма як слід, підготувався, вивчав склад сильні - слабкі сторони команд, але я впевнена, що цей скунс більше довіряє своїй інтуіціі", - вважає маркетолог магазину "MasterZoo"Марина Петріца.

Після виснажливої праці скунс попрямував до вольєру з прапором України, таким чином, спрогнозувавши її перемогу.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків