ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Харкові склали присягу майбутні військові медики

Протягом останніх чотирьох років студенти ХНМУ та Національного фармацевтичного університету вчилися справі військового медика
Depo.
26 травня 2016 11:32
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської ОДА.

Повідомляється, що практичні заняття та стажування проводилися на базах Військово-медичного клінічного центру Північного регіону, Харківського університету Повітряних сил та Гвардійського факультету військової підготовки НТУ "ХПІ".

За словами начальника військової кафедри ХНМУ Сергія Демяника, з початком проведення антитерористичної операції на Донбасі практична складова у навчальних програмах значно збільшилася.

"Усі наші випускники та вихованці молодших курсів є патріотами України. Приміром, більшість з них у свій вільний час доглядали за пораненими бійцями АТО у харківському госпіталі. Також чимало хлопців та дівчат серйозно розглядають можливість служби а армії. Впевнений, що у разі необхідності кожен з них професійно виконуватиме свої обов’язки на полі бою", - розповів Демяник.

У Харкові склали присягу майбутні військові медики - фото 1

У Харкові склали присягу майбутні військові медики - фото 2

"Відсьогодні на випускників покладається велика відповідальність перед усім народом. Незабаром винуватцям урочистостей присвоять військові звання офіцерів медичної служби запасу, і вони зможуть долучитися до почесної справи захисника Вітчизни. Щиро бажаю застосовувати професійні знання тільки на мирній території. Успіхів усім і міцного духу в ім’я збереження здоров’я людей", - додав учасник бойових дій в Афганістані Володимир Лісовий.

У Харкові склали присягу майбутні військові медики - фото 3

У Харкові склали присягу майбутні військові медики - фото 4

За словами офіцерів кафедри медицини катастроф та військової медицини Харківського національного медичного університету, найближчим часом вони відберуть близько 120 хлопців та дівчат з числа студентів трьох цивільних вишів, розташованих на Харківщині, для навчання на першому курсі.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків