У Харкові силовики в реальних умовах тренуються вести антидиверсійну діяльність

На Харківщині СБУ проводить всеукраїнське антидиверсійне тренування
Depo.
17 листопада 2016 10:23
ФОТО: depo.ua
У Харкові силовики в реальних умовах тренуються вести антидиверсійну діяльність
У Харкові силовики в реальних умовах тренуються вести антидиверсійну діяльність

Про це повідомили Depo.Харків у прес-центрі Управління СБ України в Харківській області.

За відомостями СБУ, 17-21 листопада у м. Харкові та Харківській області Служба безпеки України за підтримки місцевих органів державної виконавчої влади проводить скоординовані заходи з протидії можливим диверсійно-терористичним загрозам.

У заходах, крім підрозділів Служби безпеки України з усіх регіонів, беруть участь представники МВС та Збройних Сил України.

Масштабні навчання у Харківському регіоні є складовою частиною системної діяльності, спрямованої на запобігання, реагування і припинення терористичних актів та мінімізації їх наслідків. Нагадуємо, що в Харківській області встановлено "жовтий" рівень терористичної загрози, відповідно умови тренувань є максимально наближеними до реальних.

У зв’язку з цим Служба безпеки України закликає мешканців і гостей Харківщини зберігати спокій, дотримуватися правил особистої безпеки та поводження з підозрілими предметами, вибухонебезпечними речовинами тощо.

"Якщо у ваше поле зору потрапили особи, які проявляють необґрунтований інтерес до об’єктів транспортної інфраструктури, громадських місць, підприємств, військових об’єктів, будівель органів влади та управління, а також сторонні підозрілі предмети, просимо терміново повідомляти в Управління Служби безпеки України в Харківській області за телефонами (057) 700-34-50 або (057) 700-16-61 та Головне управління Національної поліції в Харківській області за телефонами (057) 705-93-00 або 102. Просимо з розумінням поставитися до можливих тимчасових незручностей" – йдеться в повідомленні СБУ. 

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків