У Харкові шість школярів опинилися в лікарні через невідомий вірус

У Харкові проводять перевірку за фактом госпіталізації шести дітей, які навчаються в одній школі
Depo.
5 вересня 2016 12:21
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це на своїй сторінці у "Фейсбук" повідомив директор Департаменту з питань інформації та зв'язків з громадськістю Харківської міськради Юрій Сидоренко, коментуючи інформацію, яка раніше з’явилася в ЗМІ, про те, що діти отруїлися у школі.

Шестеро дітей, учнів школи №128, відчули себе погано у суботу, 3 вересня, близько 22:00. При цьому востаннє вони харчувалися в школі у п’ятницю, 2 вересня, о 10:00.

"Між сніданком в школі і погіршенням самопочуття пройшло 36 годин, - написав Сидоренко. - Лікарі обласної інфекційної лікарні стверджують - симптоми отруєння виникають набагато раніше. За їх же припущеннями, це більше схоже на ротовірусну інфекцію, кишковий грип або якесь інше вірусне захворювання. Точніше скажуть пізніше, коли будуть результати всіх аналізів".

У той же час в школі зараз проводять перевірку - експерти взяли аналізи у всіх працівників їдальні, перевірили всі медогляди. «Якщо раптом виявиться, що коріння захворювання дітей все-таки тягнеться до школи, всі винні будуть покарані», - додав Сидоренко.

Він також зазначив, що наразі життю і здоров'ю дітей нічого не загрожує. Їх стан лікарі оцінюють, як нормальний.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків