У Харкові шахрай, який виманив понад 100 тис. грн, відбувся умовним терміном

У Харкові винесли вирок шахраю, що "працював" за схемою "ваш син в міліції"
Depo.
16 серпня 2016 12:49
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це йдеться в рішенні Дзержинський районного суду Харкова від 1 серпня 2016 року.

За матеріалами справи, обвинувачений, не працюючий харків'янин з непогашеною судимістю, діяв за попередньої змовою з іншим чоловіком, який наразі знаходиться в розшуку.

13 червня 2014 року злочинці зателефонували потерпілій, представилися працівниками міліції та повідомили, що нібито її син скоїв кримінальне правопорушення і знаходиться в міліції. За не притягнення її сина до кримінальної відповідальності запропонували передати їм 14 600 грн. Жінка погодилась.

Обвинувачений на власному автомобілі під'їхав за адресою та отримав гроші, а його спільник повідомив жінці, що її син не буде притягнутий до кримінальної відповідальності.

Чоловіки продовжили "працювати" за цією схемою та протягом року отримали від харків’ян: 18 червня - 15 тис. грн, 28 червня - 5 тис. доларів (еквівалентно 59 116,73 грн), 8 липня - 10 тис. грн, 28 липня – 7,1 тис. грн, 5 жовтня – 4,7 тис. грн, 14 жовтня – 5 тис. грн.

На судовому засіданні обвинувачений визнав себе винним та щиро розкаявся.

Суд визнав чоловіка винним за ч. 2 ст. 190 (шахрайство) КК України і призначив йому покарання у два роки позбавлення волі. Втім, з урахування розкаяння, звільнив з іспитовим строком на два роки. Чоловік також має відшкодувати цивільні позови потерпілих.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків