ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Харкові розігнали маївку

У Харкові працівники міліції та проукраїнськи налаштовані молоді люди не дали проводити пенсіонерам першотравневий мітинг
Depo.
1 травня 2015 10:50
ФОТО: depo.ua
У Харкові розігнали маївку
У Харкові розігнали маївку

Як передає кореспондент Харків.depo.ua, незважаючи на заборону суду, проводити мітинг до першого травня близько 20 людей похилого віку зібрались біля стели, встановленої на місці першої маївки у Харкові, що біля Благовіщенського собору.

Учасники мітингу тримали транспорант з написом: "Мир, труд, май!". Після того як вони розпочали свій мітинг судовий пристав повідомив учасникам, що суд заборонив цю акцію.

При цьому мітингувальники наголосили, що не мають наміру завершувати захід, тому що судова заборона стосується організації "Трудова Харкіівщина", а вони до неї не мають ніякого відношення. Після цього на майданчику біля стели з'явились близько 50 молодих людей з прапорами України та звукопідсилювальною апаратурою. Вони підійшли до учасників першотравневого мітингу та стоячи позаду них почали співати гімн України. Пенсіонери спробували відтіснити їх, дехто скандував "Слава Росії". На цьому ґрунті сталось кілька сутичок і штовханина.

Молодик у камуфльованій формі вирвав із рук учасників маївки та розірвав плакат із написом "Мир, труд, май". Це ще більше посилило сутички.

Після цього працівники міліції відтіснили від стели учасників мітингу до автобусу та спробували всадити їх в салон. Пенсіонери відмовилися та розійшлися.

Біля стел ще продовжувались кілька хвилин словесні перепалки, однак фізичного протистояння більше не було.