У Харкові ринок, де торговельний павільйон упав на людей, належить родині одіозного екс-поліцейського

Ринок по Московському проспекту, 256 (біля станції метро імені О.С. Масельського), де 11 січня обвалився торговельний павільйон, належить оточенню та сім'ї одіозного екс-поліцейського Миколи Черьомухіна

Як передає Depo.Харків із посиланням на громадську організацію "Харківський антикорупційний центр", згідно з інформацією Департаменту адмінпослуг та споживчого ринку Харківської міськради, оператором ринку є ПП "К.В.К.".

Як повідомили в прес-службі міськради, на людей впав дах на приватному ринку "К.В.К.", де йшла реконструкція. Власником "К.В.К." є 75-річна Тала Вєтохіна.

У декларації Миколи Черьомухіна, Вєтохіна разом з дружиною екс-поліцейського Ольгою Черьомухіною володіють житловим будинком у Харкові площею 363,1 кв.м. Крім цього, Ольга Черьомухіна раніше користувалася земельною ділянкою площею 600 кв.м, яка належить Талі Вєтохіній.

Згідно з реєстру прав власності на нерухоме майно, ринок "К.В.К." знаходиться на двох земельних ділянках загальною площею 0,83 га по Московському проспекту, 256, які перебувають в оренді до 1 листопада 2059 року у ПФ "Укрсервіс". Власниками фірми є батько Ольги Черьомухіної, 83-річний Віктор Вєтохін, сама Ольга Черьомухіна та син Миколи Черьомухіна, Дмитро Черьомухін.

Крім цього ПФ "Укрсервіс" має по Московському проспекту, 256 у власності 6 нежитлових будівель загальною площею 675,2 кв.м. Тала Вєтохіна, має по Московському проспекту, 256 у власності 3 приміщення загальною площею 624,2 кв.м. Батько Ольги Черьомухіної, Віктор Вєтохін, має там же у власності приміщення площею 59,8 кв.м.

Довідка Depo.Харків. Микола Черьомухін 3 січня 2018 року подав декларацію після звільнення з посади начальника відділу оперативних розробок у Східному регіоні Національної поліції України.

Микола Черьомухін обіймав посаду заступника начальника ГУ НП України в Харківській області та неофіційно виступав куратором спецбатальйонів харківської поліції.

ЗМІ неодноразово ім'я Миколи Черьомухіна асоціювали з викраденням людей, рекетом, "кришуванням" злочинних авторитетів і близьких до них груп, фальсифікацією доказів у кримінальних справах, викраденням престижних автомобілів, використанням вибухівки, контролем за каналом ввезення і розповсюдження наркотиків, незаконним збутом вогнепальної зброї тощо.

Щодо руйнування металево-каркасних конструкцій на ринку по Московському проспекту, 256 прокуратурою Харківської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою та службової недбалості посадових осіб одного із суб'єктів господарювання м. Харкова (ч. 2 ст. 272, ч. 2 ст. 367 КК України).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook