У Харкові регіональний ЦНАП відкриють до квітня 2017 року, - ОДА

Харківський регіональний центр надання адміністративних послуг надаватиме близько 400 послуг, у тому числі 140 – соціальних
Depo.
13 вересня 2016 15:53
ФОТО: depo.ua
У Харкові регіональний ЦНАП відкриють до квітня 2017 року, - ОДА
У Харкові регіональний ЦНАП відкриють до квітня 2017 року, - ОДА

Як передає Depo.Харків, про це сьогодні, 13 вересня, під час прес-конференції повідомила т.в.о. голови Харківської ОДА Юлія Світлична.

"Унікальність нового центру полягає в тому, що тут будуть надавати не тільки адміністративні, а й соціальні послуги. Регіональний центр надаватиме близько 400 послуг, з них близько 140 - соціальних, таких як оформлення субсидій та різних видів соціальної допомоги. Також ми створюємо на цій базі центр замкнутого циклу з надання допомоги молодим сім'ям. Тут можна буде отримати всі дозвільні документи: зареєструвати шлюб, народження дитини, оформити матеріальну допомогу, отримати молодіжний кредит або стати в чергу на отримання житла", - сказала Світлична.

Керівник області зазначила, що в регіональному ЦНАПі працюватимуть фронт- і бек-офіси. У другому розташуються всі служби, які забезпечують надання адмінпослуг.

"Припускаємо, що назустріч нам піде також Державна фіскальна служба, розташувавши в центрі своїх співробітників для того, щоб забезпечити повний цикл реєстрації підприємців", - уточнила Світлична.

Вона нагадала, що створення в Харківській області подібного центру забезпечено низкою домовленостей, що укладені між керівництвом Харківської ОДА та міжнародними партнерами.

"Між Харківською обласною адміністрацією та Посольством США в Україні був підписаний меморандум про взаєморозуміння, який передбачає активну роботу за різними напрямками. У тому числі, він передбачає і надання допомоги міжнародних організацій задля реалізації цих проектів на території Харківської області. Від наших міжнародних партнерів ми очікуємо організаційної, консультаційної, методологічної, а також фінансової допомоги в організації цього процесу. Так, USAID висловило бажання допомогти нам у створенні Центру адміністративних послуг, в тому числі - програмним забезпеченням, технікою, необхідними пристроями. Для організації допомоги в забезпеченні цього центру ми плануємо залучити близько 400 тис. дол. від USAID", - сказала керівник Харківської ОДА.

Як повідомляв Depo.Харків, регіональний ЦНАП планують відкрити у квітні 2017 року. Центр розміститься в будівлі на проспекті Тракторобудівників, 144. На даний момент будівлю реконструюють. Планується, що роботу центру забезпечуватимуть близько 300 співробітників.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків