ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Харкові пройшов ювілейний Велодень

У Харкові пройшов ювілейний 10-й Велодень
Depo.
24 травня 2015 14:42
ФОТО: depo.ua
У Харкові пройшов ювілейний Велодень
У Харкові пройшов ювілейний Велодень

Як передає Харків.depo.ua з посиланням на прес-службу Харківської міської ради, у заході взяли участьблизько 10 тисяч велосипедистів.

За словами директора Департаменту спортивних іміджевих проектів та маркетингу Олексія Чубарова, наймолодшому учаснику Велодня - 1,5 роки, найстаршому - до 83 років.

Харківський велопарад пройшов в рамках Всеукраїнського велодня, запланованого на 30 травня. Колона велосипедистів стартувала на пл. Свободи, проїхавши по пр. Леніна, вул. Отакара Яроша, минувши канатну дорогу, по вул. 23 Серпня і назад - по пр. Леніна до пл. Свободи.

У велопробігу також взяли участь заступник міського голови з питань інфраструктури міста Євген Водовозов, директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Костянтин Курашов та інші представники міської ради.

Крім велопробігу, харків'яни встановили новий рекорд України у створенні рухомої фігури велосипеда з найбільшої кількості велосипедистів. Також в рамках Велодня для його учасників і гостей свята на площі була організована культурно-спортивна програма, під час якої для дітей і дорослих проходили конкурси, ярмарок тощо.

Як повідомлялося, щорічний Велодень проводиться в Харкові з 2006 року для популяризації здорового і активного способу життя та екологічної альтернативи міському автомобілю. Торік в IX Велодні взяли участь 5 тис. велосипедистів.