У Харкові пройде перший Всеукраїнський форум вуличних культур

Форум проходитиме 12-13 листопада у хабі "Spalah" та коворкінгу "Fabrika"
Depo.
8 листопада 2016 17:21
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської міськради, на форум запрошені гості зі США і Європи. Серед них - ВМХ-фотограф й один з піонерів сучасного вуличного катання, редактор популярного в світі ВМХ- порталу "Didbmx.com" Роб Долекі (Філадельфія, США); лідер латвійського молодіжного руху "GhettoGames" Раймонд Елбакян (Рига); професійний танцюрист брейку, хіп-хоп-активіст, директор медіабенда "Стріт Біт", організатор "BattleoftheYear CIS/Baltic" в Мінську Олександр Києня; головний тренер Республіки Казахстан зі стріт-воркауту, один із співзасновників першого спеціалізованого залу зі стріт-воркауту в світі Айтим Жакупов; професійний танцюрист, промоутер, засновник і організатор фестивалю зі світовим ім'ям "FloorWarsInternational" Сун Петерсен (Копенгаген, Данія).

Українські та зарубіжні фахівці поділяться досвідом розвитку вуличних культур в своїх містах і країнах, розкажуть про механізми співпраці з державними структурами і спонсорами, про ключові моменти і досягнення в сфері вуличних культур.

До участі у форумі запрошено більше 20 спікерів та понад 50 активістів. Щоб взяти участь у форумі, необхідно залишити свою заявку тут (реєстрація обов'язкова, кількість місць обмежена). У день заходу кожному зареєстрованому учаснику буде видано бейдж, який підтверджує право на участь у форумі.

У планах організаторів - підписати з усіма ключовими учасниками форуму меморандум про спільну діяльність в сфері розвитку вуличних культур.

12 листопада форум проходитиме з 12:00 до 20:00 в освітньому хабі "Spalah" (вул. Дівоча, 6), а 13 листопада у цей же час - у коворкінгу "Fabrika" (вул. Благовіщенська, 1). Вхід - вільний.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків