У Харкові просто в лікарні обікрали ветерана АТО, - волонтери

У харківській лікарні невідомий вкрав у бійця, що проходив реабілітацію, комп’ютерну техніку
Depo.
26 вересня 2016 09:19
ФОТО: depo.ua
У Харкові просто в лікарні обікрали ветерана АТО, - волонтери
У Харкові просто в лікарні обікрали ветерана АТО, - волонтери

Як передає Depo.Харків, про це повідомили волонтери громадської організації "Сестра милосердя АТО/Харків", які опікуються бійцями.

За відомостями волонтерів, один із військовослужбовців після інсульту зараз лежить у харківській міській лікарні швидкої та невідкладної допомоги №4 у відділенні нейрохірургії в окремій палаті для ветеранів війни.

Вночі 25 вересня просто з палати, поки військовослужбовець спав, невідомий украв у нього ноутбук, телефон і вайфай роутер.

"Усе це крадій уночі по темряві склав у сумку від ноутбука, яка була під ліжком (і треба було знати, що вона там). Медсестра зателефонувала місцевої лікарняному поліції, вони відмовилися приходити і сказали що це не їхня компетенція, відправили дзвонити 102", - зазначили волонтери.

Активісти наголосили, що за викликом приїжджала патрульна поліція, яка прийняла заяву та опитала свідків. При цьому знайшлися свідки крадіжки, які можуть упізнати крадія.

"У жіночу палату в 2:40 ночі хтось увійшов, жінка одна не спала і подумала, що це медперсонал з перевіркою заглянув, але відчула незнайомий запах і повернулася до дверей. Побачила чоловіка, високого, великого, на милицях з однією ногою, і величезною спортивною сумкою. Вона запитала його, що ви тут робите і він дуже швидко вийшов з палати. Прокинулася друга жінка, і підійшла до дверей поглянути йому в слід. І побачила його в кінці коридору і змогла теж його описати", - йдеться у повідомленні "Сестри милосердя".

Волонтери наголосили, що поліція привезла бійцю новий сенсорний телефон з сім-картою - "Подарунок від поліції, за вірну і відмінну службу Україні".

У Харкові просто в лікарні обікрали ветерана АТО, - волонтери - фото 1

У Харкові просто в лікарні обікрали ветерана АТО, - волонтери - фото 2

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків