У Харкові прокурор просить суд арештувати підозрювану у торгівлі дитиною вчительку (ФОТО)

У Харкові держобвинувачення просить обрати тримання під вартою для підозрюваної у спробі продажу дитини вчительки
Depo.
23 листопада 2016 16:05
ФОТО: depo.ua
У Харкові прокурор просить суд арештувати підозрювану у торгівлі дитиною вчительку (ФОТО)
У Харкові прокурор просить суд арештувати підозрювану у торгівлі дитиною вчительку (ФОТО)

Як передає кореспондент Depo.Харків, відповідне клопотання сьогодні, 23 листопада, під час засідання Київського райсуду зачитав слідчому судді представник держобвинувачення.

Прокурор зазначив, що підозрювана може впливати на свідків і постраждалу дитину, яка є вихованкою того ж інтернату, де працює жінка.

Крім того, на думку прокурора, підозрювана може переховуватися від слідства та суду.

Прокурор попросив суд урахувати тяжкість злочину, його суспільну небезпеку, а також те, що жертвою є малолітня дитина.

"Просимо суд задовольнити клопотання і застосувати до підозрюваної такий запобіжний захід, як тримання під вартою. Вважаємо, що така міра запобіжного заходу буде відповідати тяжкості цього злочину, суспільній небезпеці і чинному кримінально-процесуальному кодексу", - сказав прокурор.

У свою чергу підозрювана відмовилася давати пояснення щодо оголошених обставин злочину та запевнила, що не збирається переховуватися.

"Я буду з'являтися, не збираюся тікати. Без ліків, без перебування дома, якщо вам так хочеться, я просто не доживу до суду", - сказала підозрювана.

У Харкові прокурор просить суд арештувати підозрювану у торгівлі дитиною вчительку (ФОТО)  - фото 1

Як повідомляв Depo.Харків, 53-річну вчительку української мови та літератури одного зі спецінтернатів у Харківській області затримали 21 листопада.

Жінка намагалася продати свою ученицю за 13,5 тис. доларів. До продажу 13-річної дівчинки вчителька готувалася майже рік. Сама влаштувала дитину до закладу, де викладає. Жінку затримали, коли вона передала дитину покупцям та взяла гроші.

Сама операція із запобігання злочину тривала 4 місяці.

Жінці повідомили про підозру за ч.3 ст. 149 КК України (торгівля людьми або здійснення іншої незаконної угоди, вчиненої щодо малолітнього).

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків