У Харкові прокуратура втрутиться у ситуацію із зупинкою транспорту, - ОДА

Харківська прокуратура розбиратиметься у конфлікті між "Харківобленерго" та КП "Міськелектротранс"
Depo.
27 серпня 2016 14:07
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це йдеться в розповсюдженому прес-службою коментарі голови Харківської ОДА Ігоря Райніна з приводу ситуації навколо відключення за борги тягових підстанцій КП "Міськелектротранс".

"Я доручив прокурору області особисто розібратися в тому, що відбувається між харківським КП "Міськелектротранс" та ВАТ "Харківобленерго". Головне завдання, яке ми ставимо перед керівництвом обох підприємств і місцевою владою міста Харкова, - пасажири не повинні постраждати. Уже в понеділок всі тролейбуси і трамваї в місті вийдуть на маршрути. Переконаний, що прокуратура дасть правову оцінку події", - наголосив Райнін.

Як повідомляв Depo.Харків, сьогодні, 27 серпня, "Харківобленерго" знеструмила шість тягових підстанцій, які забезпечують електроенергією наземний міський електротранспорт. Внаслідок цього зупинилося 47 тролейбусів і половина трамваїв міста.

За словами прес-секретаря акціонерної компанії "Харківобленерго" Володимира Скічка, кожна підстанція має трикратний резерв: дві гілки обленерго та одна гілка від сусідньої підстанції комунального підприємства. Тому комунальники мають можливість перепідключення вимкнених підстанцій.

У Харківській міськраді спростували таку можливість.

За відомостями "Харківобленерго", борг КП "Харківводоканал" становить 640 млн грн, КП "Міськелектротранс" – 47 млн грн, КП "Харківські теплові мережі" – 101 млн грн.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків