У Харкові через суд забрали у приватників відчужені приміщення військового шпиталю

Будівлі шпиталю у 2008 році були незаконно передані приватній структурі
Depo.
27 жовтня 2016 13:21
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Генеральної прокуратури, Вищий господарський суд підтвердив законність позовних вимог заступника Головного військового прокурора Анатолія Матіоса щодо повернення у державну власність будівель і споруд військово-медичного клінічного центру Північного регіону України у Харкові.

За інформацією відомства, будівлі та споруди шпиталю, розташовані на земельній ділянці 6,5 га, ще у листопаді 2008 року були протиправно, без погодження з Кабінетом Міністрів, передані колишнім керівництвом Міністерства оборони у власність товариству з обмеженою відповідальністю. В подальшому вони були відчужені іншій комерційній фірмі.

Постановою суду касаційної інстанції визнано право власності за державою та витребувано з незаконного володіння ТОВ "Виробничо-інвестиційна група СОЗИДАТЕЛЬ" дев'ять будівель і споруд загальною площею 12,8 тис кв. м, орієнтовною вартістю 15 млн грн.

Ці споруди активно використовуються для прийому, збереження і відпуску медичного майна і техніки для військових частин і з’єднань, які перебувають в зоні проведення АТО. Крім цього, до вказаних приміщень здійснюється збір та евакуація в тил непридатного і трофейного медичного майна і техніки, а також ремонт ушкодженої техніки і апаратури медичного призначення із зони проведення бойових дій на сході України.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків