У Харкові презентують найкращі документальні фільми на фестивалі Docudays UA

Харків прийматиме XIV Мандрівний фестиваль документального кіно про права людина Docudays UA

Depo.
14 листопада 2017 12:37
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків організатори, XIV Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA відбудуться з 17 по 26 листопада в Харкові в кінотеатрі "8 ½".

За відомостями організаторів, цього року відкриватиме фестиваль у Харкові документальна стрічка "Війна химер" (Україна). Це художня історія на документальному матеріалі, відзнята її безпосередніми учасниками. Він був добровольцем на фронті, вона приїхала туди одразу після битви. Він потрапив в Іловайський котел і втратив своїх найближчих побратимів-солдатів. Стрічка є переосмисленням власного досвіду режисерки Анастасії Старожицької.

18, 19 та 20 листопада на великому екрані кінотеатру "8 ½" Docudays UA презентує добірку найкращих короткометражних фільмів. 21 листопада – повнометражний фільм-спостереження "Ама-Сан" (Португалія, Швейцарія, Японія), Клаудії Варежау.

22 та 23 листопада – панорама української документалістики.

24 – 26 листопада - фільми "Народжені бути вільними" Ґаяне Петросян (Великобританія, Росія), "Audience Emancipated: Боротьба за кінотеатр "Емек" (Туреччина), "Dixie Land", Романа Бондарчука, Латвія, Україна, Німеччина).

Довідка Depo.Харків. Docudays UA – єдиний в Україні Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини. Фестиваль є неполітичним і некомерційним, головним його завданням є сприяння популяризації та розвитку документального кіно, підвищення рівня дотримання прав людини в Україні.

Як повідомляв Depo.Харків, раніше на Харківщині засудили алкозалежного військового, який вбив коханку.

Більше новин Харкова читайте на Depo.Харків