ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Харкові правоохоронці розслідують "розпил" на реконструкції мереж освітлення

Харківські правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом розкрадання бюджетних коштів під час реконструкції мереж зовнішнього освітлення

Depo.
20 липня 2018 11:45
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Харків повідомили у "Харківському антикорупційному центрі" з посиланням на ухвалу Московського районного суду Харкова.

За даними активістів, мова йде про угоду між Департаментом комунального господарства Харківської міськради і ТОВ "Енерго Х" щодо реконструкції мереж зовнішнього освітлення вулиць Самсонівської, Маршала Батицького, провулків Рубіжанського, Матеріалістичного і т. д.

Слідчі вважають, що ціни на матеріали та обладнання були завищені.

З універсальної біржи "Україна", на запит прокуратури, одержано інформацію щодо середньої ринкової вартості деяких матеріалів, які використовувались під час проведення робіт з реконструкції мереж.

Так, опори залізобетоні СВ-105 коштували 2 601 грн за штуку, відповідно до даних біржи, середня ринкова ціна складала 2 050 грн за одиницю. Закуплено було 36 опор.

Світильник консольний ЖКУ 100 Вт коштував 2 080,39 грн за шт, а відповідно до даних біржі, середня ринкова вартість аналогічного світильника складає 743,67 грн/шт. Закуплено 62 світильники.

Слідство триває.

Засновниками ТОВ "Енерго Х" є Юрій Селезньов та Євгеній Роман.

У 2017-2018 роках між Департаментом комунального господарства Харківської міськради та ТОВ "Енерго Х" було укладено 35 договорів на загальну суму 36,54 млн грн.

Як повідомляв Depo.Харків, харківські правоохоронці розслідують кримінальне провадження щодо створення "конвертаційного центру" з метою привласнення коштів Харківського міського бюджету.

Більше новин Харкова читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook