У Харкові посадили злочинця, який виробляв медпрепарати з прострочених ліків

У Харкові прокуратура довела у суді вину організатора ОЗГ з виробництва фальсифікованих ліків від застуди
Depo.
13 жовтня 2016 10:15
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі прокуратури Харківської області з посиланням на начальника відділу прокуратури області Нвера Антоняна, цього тижня Московський районний суд Харкова визнав винним 42-річного харків'янина у фальсифікації лікарських засобів організованою злочинною групою у великих розмірах (ч.3 ст. 28, ч.ч. 1,2 ст. 321-1 КК України).

За словами прокурора, організатора ОЗГ засуджено до 6,5 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Встановлено, що на початку 2014 року чоловік створив організовану групу з виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту та збуту фальсифікованих лікарських засобів. Він відповідав за координацію діяльності угрупування, оплату праці його учасників та збут незаконно виготовлених медпрепаратів проти грипу та застуди. Зокрема, організовував поштове відправлення фальсифікату до Києва, Черкас, Маріуполя.

До групи також входили 39-річний чоловік, який займався виготовленням та пакуванням фальсифікату і налагодженням обладнання для його виробництва, та 44-річна жінка, яка забезпечувала замовлення та друк упаковок для ліків та фасувала медпрепарати.

Медпрепарати виготовляли з прострочених лікарських засобів та інших речовин. Зберігали фальсифікат у орендованих гаражах та вдома.

"Експертизою встановлено, що вироблені ОЗГ лікарські засоби не відповідають встановленим стандартам якості та можуть заподіяти шкоду здоров'ю. Вартість виявленого лікарського фальсифікату становить понад 200 тис. грн", - наголосив Антонян.

Спільників визнано винними за ч.2 ст. 28, ч. 2 ст. 321-1 КК України та засуджено.

Слід зазначити, що організатор виробництва фальсифікату більше півроку знаходився у розшуку.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків