У Харкові поліцейські виявили автомобіль з підробленими документами

Автомобіль та водій затримані
Depo.
11 листопада 2016 09:52
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у відділі комунікації ГУ НП в Харківській області, працівники взводу супроводження ГУ НП в Харківській області зупинили на Московському проспекті автомобіль Audi Q7 під керуванням 41-річного харків’янина.

При перевірці реєстраційних документів та огляді автомобіля було встановлено, що номер кузова змінено кустарним способом, а свідоцтво про реєстрацію має ознаки підробки.

Працівники поліції затримали автівку та водія та доставили для проведення експертизи на майданчик для огляду транспортних засобів. При проведенні ретельного огляду реєстраційних документів та номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу експертом НДЕКЦ було виявлено факт підробки свідоцтва про реєстрацію та номера кузова автомобіля. Також в ході проведення експертизи встановлено, що бланк свідоцтва про реєстрацію раніше належав автомобілю Chrysler та був втрачений його власником.

Автомобіль та водій затримані та доставлені до Київського відділу поліції для призначення додаткових експертиз та проведення подальшої перевірки.

У Харкові поліцейські виявили автомобіль з підробленими документами - фото 1

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків