У Харкові покарали екс-директора заводу, який віддав 23 млн грн за фейкові роботи

У Харкові засудили екс-керівника заводу, який сплатив 23 млн грн за фейкову прочистку каналізації

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області.

За даними відомства, Орджонікідзевський районний суд Харкова визнав винним 43-річного колишнього генерального директора одного з найбільших машинобудівних заводів в Україні у розтраті майна підприємства в особливо великих розмірах та службовому підробленні (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

За слоами керівника місцевої прокуратури Руслана Скуратовича, суд призначив екс-керівнику покарання у вигляді восьми років позбавлення волі з позбавленням права обіймати керівні посади на три роки та з конфіскацією майна.

"Прокуратура довела у суді, що колишній генеральний директор заводу з виробництва гусеничних і колісних сільськогосподарських тракторів у 2015 році від імені підприємства уклав договір підряду на прочистку каналізації та приймальних колекторів заводу. У подальшому, достовірно знаючи, що ніякі роботи за договором не виконувалися, зловживаючи своїм службовим становищем, підписав акт приймання-передачі виконаних робіт та сплатив підряднику за нібито прочищені комунікації понад 23 млн грн", - розповів Скуратович.

Вирок суду не набув чинності, оскільки триває час на апеляційне оскарження.

Досудове розслідування та судовий розгляд справи проводилися заочно.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові директор-фізкультурник попався на прихованій у декларації іномарці за півмільйона.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook