У Харкові пікетують Кернеса: вимагають звіту за міські гроші

Харківську міську раду пікетують активісти, які вимагають прозорості міського бюджету
Depo.
26 жовтня 2016 10:20
ФОТО: depo.ua
У Харкові пікетують Кернеса: вимагають звіту за міські гроші
У Харкові пікетують Кернеса: вимагають звіту за міські гроші

Як передає Depo.Харків, люди зібралися на площі Конституції, 7 перед головним входом до приміщення Харківської міської ради.

Учасники пікету – активісти ВО "Свобода" – тримають плакати з написами "Скільки і кому винен Харків", "Вимагаємо прозорого бюджету Харкова", а також плакат із зображенням стели, яку міська влада планує встановити на місці пам’ятника Леніну на площі Свободи, та написом "А на одоробло гроші є?"

За словами прес-секретаря Харківської обласної організації ВО "Свобода" Кирила Лукаша, "свободівці" вимагають прозорості бюджету та фінансової підзвітності міських властей громадськості.

Крім цього, на вході до міськради стоять дві жінки, які роздають людям листівки. На одній стороні листівки – реклама харківського "Фельдман-Екопарку", на другій – текст за підписом організації "Громадська справа Харків", де стверджується, що депутати від партії "Самопоміч" у Харківській міській та обласній радах мають борги за послуги ЖКГ, незважаючи на нібито їхні великі статки. При цьому в листівці вказані конкретні суми за кожного депутата.

У Харкові пікетують Кернеса: вимагають звіту за міські гроші - фото 1

У Харкові пікетують Кернеса: вимагають звіту за міські гроші - фото 2

У Харкові пікетують Кернеса: вимагають звіту за міські гроші - фото 3

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків