У Харкові пікетували дельфінарій

У Харкові активісти провели пікет із вимогою заборонити будування нових дельфінаріїв на території України
Depo.
3 жовтня 2016 09:05
ФОТО: depo.ua
У Харкові пікетували дельфінарій
У Харкові пікетували дельфінарій

Як повідомили Depo.Харків у харківській "Фундації регіональних ініціатив", пікет відбувся біля дельфінарію "Немо" в Харкові вчора, 2 жовтня.

Близько 25 учасників пікету, які близько 17:30 зібралися біля дельфінарію, тримали плакат із написом "Дельфінарій – тюрма. Домівка дельфінів – море".

Під час акції відбувся збір підписів під колективним зверненням до в.о. Міністра екології та природних ресурсів України, у якому активісти висловили вимогу безстроково заборонити вилучення дельфінів з природного середовища в територіальних водах України; провести перевірки документів щодо законності вилову, придбання, утримання та використання морських тварин у всіх дельфінаріях України та притягти до відповідальності винних у разі виявлення порушень законодавства; ввести обмеження на володіння дельфінами в комерційних цілях; заборонити будування нових дельфінаріїв на території України.

Крім цього учасники пікету висловили переконання, що на території України необхідно закрити всі дельфінарії протягом наступних трьох років; заборонити продаж і використання риболовних сіток, які є небезпечними для дельфінів; заборонити імпорт дельфінів комерційним структурам.

"Ми ні в якому разі не вимагаємо негайного повернення дельфінів, які утримуються зараз в дельфінаріях, в природне середовище - це призвело б до їх ймовірної загибелі. Нашою метою є досягнення того етапу, на якому дельфінарії почнуть припиняти свою роботу через брак нових тварин, а також за умови вилучення тих дельфінів, на яких немає належних документів. За статтею 6 Конвенції «Про охорону дикої флори і фауни та природних середовищ існування в Європі» (1979 р.) чинного законодавства України, такий розвиток подій був би найбільш правомірним", - наголосили учасники пікету.

У Харкові пікетували дельфінарій - фото 1

У Харкові пікетували дельфінарій - фото 2

У Харкові пікетували дельфінарій - фото 3

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків