У Харкові підприємства "забули" переказати півмільйона гривень до Пенсійного фонду

У Харкові суд зобов'язав підприємства повернути півмільйона гривень заборгованої компенсації пільгових та наукових пенсій

Depo.
20 березня 2017 13:17
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків із посиланням на керівника місцевої прокуратури Катерину Шевцову, Харківський окружний адміністративний суд задовольнив 4 позови Харківської місцевої прокуратури №1 щодо стягнення з низки підприємств заборгованої компенсації витрат на виплату та доставку пільгових та наукових пенсій.

За відомостями Шевцової, 4 підприємства приватної і державної форм власності розташовані у Холодногірському та Шевченківському районах міста. Встановлено, що вони не переказали до Пенсійного фонду України майже півмільйона гривень.

"Згідно з чинним законодавством підприємства, установи та організації повинні відшкодувати Пенсійному фонду різницю між сумою пенсії, призначеної науковим працівникам, робітникам, зайнятим на підземних роботах, співробітникам з особливо шкідливими та важкими умовами праці тощо, та сумою пенсії, обчисленою відповідно до інших законодавчих актів, на яку мають право зазначені особи", - пояснила Шевцова.

Нагадаємо, ще один позов місцевої прокуратури про стягнення 136 тис грн заборгованої компенсації з одного із промислових підприємств-боржників міста суд задовольнив у грудні 2016 року.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків