У Харкові під вікнами Кернеса шеф місцевих патрульних потрапила у ДТП

Поблизу міськради начальник патрульної поліції Харкова Ольга Юськевич "ненавмисно здійснила контакт з автівкою, що рухалась попереду"
Depo.
24 серпня 2016 08:18
ФОТО: depo.ua
У Харкові під вікнами Кернеса шеф місцевих патрульних потрапила у ДТП
У Харкові під вікнами Кернеса шеф місцевих патрульних потрапила у ДТП

Як передає Depo.Харків, про це на своїй сторінці у "Фейсбук" написала сама Юськевич.

За її відомостями, внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, що сталася вчора, 23 серпня близько 22:20 поблизу будівлі Харківської міськради, автомобілі не отримали пошкоджень.

"23.08.16 ввечері, близько 22.20, стався один неприємний факт. Рухаючись додому на власній автівці неподалік від міської ради, після тяжкого, напруженого робочого дня, я ненавмисно здійснила контакт з автівкою, що рухалась попереду мене. Зупинившись та оглянувши разом з іншим водієм наші авто ми побачили, що пошкоджень немає, саме тому претензій один до одного ми не мали", - написала Юськевич.

Начальних харківських патрульних запевнила, що водій іншого автомобілю не мав жодних претензій до неї.

При цьому, зауважила Юськевич, подію побачив активіст "Дорожнього контролю", який знаходився неподалік. Шеф поліцейських припустила, що за нею слідкують.

"Оскільки дану подію побачив співробітник УПП Пекшев Дмитро, який за не зрозумілими обставинами знаходився неподалік, можливо, за мною слідкують активісти, так би мовити "дорожнього контролю", ідею яких підтримує Дмитро, які завжди намагаються найти "гарячу новину" для своїх постів ціною навіть мого особистого життя. В зв’язку з цим я вирішила попередити Сергія (так звати водія іншої автівки), що до нього можливо буде багато уваги, на яку він навіть не розраховує. Спочатку Сергій не зрозумів, що я мала на увазі, тому мені прийшлось пояснити, відрекомендуватись та представитись, ким я є, та яку посаду займаю. Знаючи, що ця подія може отримати суспільний резонанс, завдяки "активістам", ми обмінялись телефонами та домовились у разі чого зв'язатись", - додала вона.

Юськевич наголосила, що за нею до будинку прослідували кілька активістів і там влаштували скандал.

"Біля мого будинку і розпочалось найцікавіше: галас, камери, блокування моєї автівки, виклики на "102". Під час гучного висловлювання своєї думки, щодо цієї події розбудили сусідів, які саме і робили їм зауваження стосовно їх поведінки. До нашої емоційної розмови приєднався мій чоловік. Будь-які мої пояснення щодо події, яка мала місце, традиційно не мали сенсу, чути їх їм було не цікаво. Я запропонувала Сергію під'їхати до мого будинку для зустрічі з ними, для підтвердження факту відсутності будь-яких претензій, але і цього їм було мало та й не цікаво... Тому Сергій написав пояснення патрульним, яких було викликано через "102" активістами", - написала Юськевич, прикріпивши до повідомлення пояснення другого учасника ДТП.

"Впевнена, ця історія буде мати продовження, але я вирішила написати це на своїй сторінці, бо ховати нема що. Так, дійсно, я мала бути більш уважною при керуванні, сподіваюсь більше цього не буде, але з впевненістю не можу сказати, бо я так само, як і інші, водій, людина, жінка і можу помилятися. Вибачте, кого засмутила цим повідомленням", - підсумувала Юськевич.

У Харкові під вікнами Кернеса шеф місцевих патрульних потрапила у ДТП - фото 1

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків