У Харкові переробники металобрухту ухилилися від сплати 4 млн грн податку

Під час обшуків на підприємстві вилучили 190 тонн брухту чорного металу
Depo.
12 листопада 2016 13:46
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це написав на своїй сторінці у "Фейсбук" перший заступник голови Державної фіскальної служби Сергій Білан.

За його словами, у Харківській області співробітники податкової міліції у ході розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу (ухилення від сплати податків, зборів) встановли, що посадові особи підприємства, яке займається відновленням відсортованих відходів, завищили валові витрати підприємства.

Для цього вони використовували проведення безтоварних операцій з фіктивними підприємствами. Крім того, зловмисники відобразили недостовірні дані в податкових розрахунках при закупівлі металобрухту у громадян.

Такі дії дозволили керівникам підприємства ухилитися від сплати податку на прибуток та податку на доходи фізичних осіб на загальну суму понад 4 млн грн.

В результаті проведених двох обшуків було виявлено та вилучено 190 тонн брухту чорного металу, вартістю 760 тис. грн, комп'ютерна техніка, бухгалтерські документи та чорнові записи.

В даний час встановлюється повне коло осіб, причетних до незаконної діяльності.

У Харкові переробники металобрухту ухилилися від сплати 4 млн грн податку - фото 1

У Харкові переробники металобрухту ухилилися від сплати 4 млн грн податку - фото 2

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків