У Харкові оголосили вирок трьом дезертирам

Засуджені у Харкові дезертири відбулися умовними термінами
Depo.
22 листопада 2016 16:08
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Харків, двом порушникам вирок виніс Київський районний суд міста 16 листопада.

Один з засуджених – уродженець селища Хітар Львівської області, має двох малолітніх дітей та неофіційно працює на будівництві.

15 серпня 2014 року чоловік був призваний на військову службу до частини 3021 Національної гвардії України. В подальшому був переведений до військової частини 3017, яка дислокується у місті Харків, на вул. Академіка Проскури. 13 травня 2016 року солдат отримав відпустку за виконані бойові завдання в зоні АТО строком на 17 календарних днів, але вчасно не повернувся.

У скоєному правопорушенні чоловік зізнався та покаявся.

Суд визнав його винним за у вчиненні кримінального правопорушення за ч.4 ст. 407 КК України і призначив йому покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з іспитовим терміном в один рік.

Другий засуджений – уродженець с. Семенівка Полтавської області, ніде не працює, перебуває у цивільному шлюбі.

14 серпня 2014 року був призваний на військову службу та 2 жовтня був направлений до військової частини 3017. 1 липня 2015 року чоловік самовільно залишити місце служби - військове містечко №216, яке дислокується у с. Померки Харкова. До 28 вересня 2016 року порушник до місця служби не повертався.

Під час допиту засуджений пояснив, що у червні 2015 року написав рапорт з проханням направити його до зони АТО, але отримав відмову. У звязку з цим він вирішив поїхати додому.

На початку серпня 2015 року чоловік повернувся до військової частини, але дізнався що відносно нього порушена кримінальна права, тому злякався та повернувся додому.

Суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення за ч.4 ст.407 КК України та призначив йому покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з іспитовим терміном у два роки.

Вирок третьому засудженому ухвалив 16 листопада Великобурлуцький районний суд.

Порушник - уродженець с. Степне Богодухівського району, одружений, має на утриманні двох дітей.

5 квітня 2014 року був призваний до Збройних Сил України та направлений до військової частини 9951, але вчасно там не з’явився. Чоловік провину визнав.

Суд також визнав його винним у вчиненні злочину за ч.3 ст.407 КК України та призначив покарання у виді двох років позбавлення волі з іспитовим терміном на два роки.

Крім того, всім засудженим заборонено виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу інспекції, необхідно повідомляти інспекцію про зміну місця проживання або роботи та періодично з'являтися для реєстрації.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків