У Харкові одіозному сепаратисту Бородавці дали умовний строк

У Харкові прихильника "Руской вєсни" Андрія Бородавку засудили до трьох років ув’язнення умовно
Depo.
2 серпня 2016 09:16
ФОТО: depo.ua
У Харкові одіозному сепаратисту Бородавці дали умовний строк
У Харкові одіозному сепаратисту Бородавці дали умовний строк

Інформацію про це кореспондентові Depo.Харків підтвердило поінформоване джерело у правоохоронних органах.

Вирок Бородавці виніс Дзержинський райсуд Харкова 29 липня.

Суд кваліфікував дії Бородавки як умисні, спрямовані на зміну меж і державного кордону України.

8 липня між прокурором і Бородавкою укладено угоду про визнання винуватості, відповідно до якої міра покарання обвинуваченому за ч. 1 ст. 110 Кримінального кодексу країни – три роки позбавлення волі без конфіскації майна зі звільненням від відбування покарання з іспитовим терміном.

Суд, вивчивши матеріали справи, затвердив угоду про визнання винуватості та призначив Бородавці покарання у виді трьох років позбавлення волі з іспитовим терміном на 2 роки. Запобіжний захід до обвинуваченого суд вирішив не застосовувати, тільки зобов’язавши його не виїжджати за межі України та не змінювати місце постійного проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції та періодично з'являтися для реєстрації в інспекцію.

Як повідомляв Depo.Харків, Бородавка під час Революції гідності підтримував Антимайдан і його силові акції. Після перемоги Майдану він втік на Росію.

У травні з'явилася інформація, що Бородавка через "порушення міграційного законодавства" буде виданий Україні в 10-денний термін.

3 липня у Борисполі Київської області співробітники Управління СБУ в Харківській області затримали Бородавку. Після видворення за рішенням суду з Москви чоловік через одну Азербайджан повернувся до України.

У той же день його затримали та повідомили про підозру за ст. 110 Кримінального кодексу України (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України).

За словами начальника УСБУ в Харківській області Олександра Пивовара, суд не обирав Бородавці міри запобіжного заходу.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків