ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Харкові оборонний завод залишився без землі

Прокуратура наполягає на поверненні державі земель оборонного заводу в центрі міста
Depo.
8 червня 2015 17:59
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі прокуратури Харківської області з посиланням на прокурора Київського району Олександра Фільчакова.

Прокуратура внесла апеляційну скаргу на рішення Господарського суду відносно визнання недійсним державного акту на право користування земельною ділянкою одним з державних підприємств оборонно-промислового комплексу. ДП залишилося без усієї землі, на якій саме і розташований завод.

Суд вирішив віддати понад 16 га публічному акціонерному товариству лише на тій підставі, що на частині цих земель знаходяться приміщення вказаного ПАТ.

"Суд незаконно та необґрунтовано прийняв рішення на користь приватного акціонерного товариства і визнав недійсним державний акт держпідприємства на землю. В ході розгляду справи судом не встановлено жодного порушення вимог чинного законодавства підприємством. Більш того, це рішення було прийнято без відома Державного концерну "Укроборонпром". Хоча саме концерн управляє об'єктами державної власності в оборонно-промисловому комплексі", - пояснив Фільчаков.