У Харкові облрада віддала комунальників чиновнику з непогашеною судимістю

Директором КП "Харківський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі" перепризначений Ігор Віткович
Depo.
8 вересня 2016 11:47
ФОТО: depo.ua
У Харкові облрада віддала комунальників чиновнику з непогашеною судимістю
У Харкові облрада віддала комунальників чиновнику з непогашеною судимістю

Як передає кореспондент Depo.Харків, відповідне рішення сьогодні, 8 вересня, під час сесії Харківської облради ухвалили депутати.

"За" 85 – рішення прийнято", - сказав голова облради Сергій Чернов.

Після голосування депутат Харківської облради Віктор Кисіль заявив, що має інформацію про наявність непогашеної судимості у Вітковича.

"Очевидно, керівник апарату обласної ради не довів до вашого відома, що по пану Вітковичу є судова ухвала, зокрема й апеляційного суду. Це питання було озвучено на президії", - сказав Кисіль, наголосивши, що до облради офіційно зверталися з цього питання.

"Немає в обласної ради офіційних матеріалів. Я просив би, якщо у вас така інформація є, щоб ви таку інформацію офіційно надавали. Прошу керівника апарату зробити відповідні запити, розібратися, що на наступному засіданні пленарному поінформували депутатів про цю ситуацію", - сказав Чернов і дав доручення керівнику апарату ради зробити офіційні запити до правоохоронних органів.

У Харкові облрада віддала комунальників чиновнику з непогашеною судимістю - фото 1

На фото: вирок Вітковичу, який виніс Харківський райсуд 25 грудня 2015 року

У Харкові облрада віддала комунальників чиновнику з непогашеною судимістю - фото 2

На фото: рішення апеляційного суду у справі Вітковича від 7 квітня 2016 року

Як повідомляв Depo.Харків, депутат Харківської районної ради від Радикальної партії Олега Ляшка, керівник фракції Віткович у квітні 2016 року отримав вирок суду апеляційної інстанції, яким його за шахрайство засуджено до 4 років позбавлення волі з іспитовим терміном на 2 роки.