У Харкові облрада додатково на матеріальну допомогу воїнам АТО виділила 1,5 млн грн

Рішенням сесії Харківської обласної ради додатково виділено 1,5 млн грн на матеріальну допомогу воїнам АТО
Depo.
8 вересня 2016 11:04
ФОТО: depo.ua
У Харкові облрада додатково на матеріальну допомогу воїнам АТО виділила 1,5 млн грн
У Харкові облрада додатково на матеріальну допомогу воїнам АТО виділила 1,5 млн грн

Як передає Depo.Харків, відповідне рішення сьогодні, 8 вересня, було ухвалене під час сесії.

Депутати обласної ради внесли зміни до комплексної Програми соціального захисту населення Харківської області та до Програми соціальної підтримки учасників АТО.

Програмою соціального захисту населення передбачено, зокрема, надання за рахунок коштів обласного бюджету матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції та членам сімей загиблих учасників АТО до Дня захисника України. У зв’язку зі збільшенням кількості учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників АТО виникла необхідність у збільшенні видатків на виплату матеріальної допомоги. Тому рішенням сесії було додатково виділено 1,5 млн грн.

Депутатами також було погоджено ухвалити внесення змін до комплексної Програми соціальної підтримки учасників АТО на 2015-2016 роки. Метою проекту рішення є соціальна підтримка дітей з числа родин учасників АТО, а саме – проведення заходів з відзначення новорічних та різдвяних свят для дітей з числа родин учасників АТО.

В проекті рішення зазначено, що додаткового фінансування Програма не потребує, адже воно здійснюватиметься шляхом перерозподілу коштів у межах Програми.

Довідка Depo.Харків. Станом на 1 серпня 2016 року на обліку в місцевих органах соціального захисту населення перебувають 4338 учасників АТО та 109 членів сімей загиблих учасників АТО.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків