У Харкові обласне училище фізкультури отримало обладнання на 1,5 млн грн, - ОДА

Керівник Харківської ОДА Юлія Світлична передала спортивне обладнання обласному училищу фізкультури
Depo.
17 вересня 2016 10:23
ФОТО: depo.ua
У Харкові обласне училище фізкультури отримало обладнання на 1,5 млн грн, - ОДА
У Харкові обласне училище фізкультури отримало обладнання на 1,5 млн грн, - ОДА

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА, керівник області взяла участь в урочистостях з нагоди тридцятиріччя Харківського обласного вищого училища фізкультури і спорту.

Світлична привітала тренерів і вихованців навчального закладу, висловивши впевненість у тому, що нове сучасне обладнання дозволить спортсменам досягати ще вищих результатів.

"Матеріально-технічна база училища застаріла. Тому було прийнято рішення підтримати наших спортсменів, щоб у них була можливість тренуватися на хорошому обладнанні. З обласного бюджету виділили 1,5 млн грн. Цим коштом було закуплено велосипеди, важкоатлетичні штанги, байдарки, леза для ковзанів, лижі, тенісні столи, комплекти для волейболу тощо. Сподіваюся, тепер у спортсменів і тренерів буде ще більше можливостей здобувати перемоги на різних змаганнях", - сказала Світлична.

В.о. голови Харківської ОДА також зазначила, що список необхідного устаткування визначили самі спортсмени.

"Я сподіваюся, що на цьому обладнанні буде тренуватися ще не один чемпіон, - поділився директор училища Анатолій Попов. - Обладнання дороге, і на його закупівлю нам ніколи не виділялося стільки коштів".

Попов також зазначив, що в училища славна історія, саме з цього навчального закладу розпочалася спортивна кар'єра багатьох олімпійських чемпіонів, чемпіонів світу, Європи, України. Серед вихованців - переможниця чемпіонату світу серед юніорів з важкої атлетики та член Олімпійської збірної України Ірина Деха. Вона займалася в училищі 7 років.

"І директор, і тренери роблять все можливе для того, щоб виховати справжніх спортсменів. Вони допомагають і створюють для цього всі умови. Це училище - найкраще в Україні", - вважає Деха.

Серед вихованців училища - 23 "відмінника освіти України", 8 заслужених тренерів і вчителів. Сьогодні тут займаються 310 учнів, представлено 15 видів спорту.

Світлична підкреслила, що зміцнення матеріально-технічної бази шкіл регіону - як загальноосвітніх, так і спортивних - це один із пріоритетів для обласної влади.

"В останні роки на ці цілі було виділено чимало коштів. Придбано сучасне обладнання, спортивна форма та багато іншого. Ми будемо рухатися вперед. Спортсменам є до чого прагнути, і, я впевнена, вони доб'ються відмінних результатів", - зазначила Світлична.

У Харкові обласне училище фізкультури отримало обладнання на 1,5 млн грн, - ОДА - фото 1

У Харкові обласне училище фізкультури отримало обладнання на 1,5 млн грн, - ОДА - фото 2

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків