ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Харкові носіїв "колорадських" стрічок перевірять на причетність до "ЛНР" та "ДНР"

У Харкові працівники міліції перевірятимуть на участь у бойових діях на боці ДНР та ЛНР осіб, які під час травневих свят виходитимуть на вулиці з прикріпленими до одягу георгіївськими стрічками
Depo.
29 квітня 2015 16:37
ФОТО: depo.ua

Як передає Харків.depo.ua, про це під час брифінгу повідомив начальник Головного управління МВС України в Харківській області Анатолій Дмитрієв.

"Я веду до того, щоб люди, громадськість, не ображалася на нас, коли люди молоді, які не брали участі в ніяких війнах, йшли по місту в нас із георгіївськими стрічками. Вони, безумовно, можуть іти, але тільки ми в цей період змушені будемо, враховуючи, що це зона АТО, з'ясовувати особи кожної людини. Якщо будуть документи - це добре, не буде - будемо доставляти в управління для встановлення особи, аби розуміти, можливо, ці люди якимсь чином у зоні АТО брали участь у діях на боці ЛНР, ДНР. На виявлення цієї причетності ми будемо працювати й робити відповідні перевірки. Попереджаю завчасно, це буде, якщо люди нас не почують", - сказав Дмитрієв.

При цьому він висловив шану до ветеранів Другої Світової війни, які справді мають право на використання відповідної символіки.