У Харкові назвали причину групового отруєння школярів

У Харкові ймовірною причиною отруєння дітей стало харчування в школі
Depo.
7 вересня 2016 11:51
ФОТО: depo.ua
У Харкові назвали причину групового отруєння школярів
У Харкові назвали причину групового отруєння школярів

Як передає Depo.Харків, про це повідомляє прес-служба Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

"Джерело збудника та основна причина спалаху, що сприяли виникненню спалаху, встановлюються. За результатами попереднього розслідування встановлено, що ймовірною причиною захворювань стало харчування дітей в школі", - йдеться у повідомленні.

У Держспоживслужбі зауважили, що 3-4 вересня кількість госпіталізованих учнів 1-4 класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 128 Харківської міської ради становила 8 осіб.

"Дітей у стані середньої важкості з попереднім діагнозом "Гострий гастроентероколіт" протягом 3-4 вересня 2016 року було госпіталізовано до дитячої інфекційної лікарні, одна дитина з легким перебігом хвороби знаходиться на амбулаторному лікуванні", - йдеться в повідомленні.

З метою встановлення причин виникнення групового захворювання та його ліквідації працівниками Держпродспоживслужби проведено санітарно-епідеміологічне обстеження харчоблоку школи. Для лабораторних досліджень відібрано добові проби харчової продукції, питної води, змиви з об’єктів довкілля та обстежено працівників харчоблоку школи.

У вогнищі проведено заключну дезінфекцію. Проведення протиепідемічних заходів та лабораторні дослідження тривають.

Як повідомляв Depo.Харків, за відомостями керівника Департаменту з питань інформації Харківської міськради Юрія Сидоренкка протягом 3 вересня до лікарні госпіталізували 6 дітей.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків