У Харкові нагородили переможців обласного етапу конкурсу "Учитель року", - ОДА

Харківські переможці другого туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2016" отримали обласні стипендії у розмірі 10 тис. грн
Depo.
28 вересня 2016 20:16
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА, керівник обласної адміністрації Юлія Світлична привітала педагогів з професійним святом та побажала представникам освітянської школи Харківщини нових професійних здобутків.

"День працівника освіти в Харківській області відзначають майже 52 тисячі педагогічних працівників. Дошкільна, професійна, загальноосвітня, позашкільна, професійно-технічна та вища школа Харківщини гідно втілюють традиції та запроваджують нові технології якості освіти та виховання дітей, - зазначила Світлична. - Харківська область пишається своїми освітніми досягненнями. Достойні лідируючі позиції в українських та міжнародних олімпіадах, у захисті робіт Малої академії наук. Все це дає можливості саме Харківській області посідати перше місце серед усіх регіонів України".

Керівник області також зазначила, що жодні проблеми у державі не можуть бути виправданням для того, щоб не запроваджувати нові підходи, які встановлює Президент України Петро Порошенко.

Також під час заходу Світлична вручила педагогічним та науково-педагогічним працівникам навчальних закладів області державні та обласні нагороди.

"Сьогодні маю велику честь нагородити кращих представників освітянської школи Харківщини державними нагородами з нагоди 25-ї річниці нашої держави від Президента України Петра Порошенка. Працівники освіти своїми досягненнями, високими результатами внесли вагомий вклад у розбудову незалежної України та рідної Слобожанщини", - зазначила Світлична.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків