У Харкові на ремонт проспекту віддали 140 млн грн фірмі, що пов'язана з міськрадою Кернеса, - ЗМІ

Управління будівництва, ремонту та реконструкції Харківської міськради уклало угоду з ТОВ "Паркінг +" щодо ремонту ділянки Московського проспекту вартістю 141,83 млн грн

Як передає Depo.Харків із посиланням на "Харківський антикорупційний центр", про це стало відомо зі звіту про укладання договору та проведення аукціону, що розміщений на порталі системи електронних закупівель "Прозорро".

Планується реконструкція просп. Московського від вул. Харківських Дивізій до бульвару Богдана Хмельницького. Зокрема, мова йде про оновлення покриття проїжджої частини; улаштування дорожніх знаків та нанесення розмітки; винесення мереж АК "Харківобленерго"; улаштування мережі дощової каналізації; реконструкцію мереж побутової каналізації; улаштування господарського-питного водопроводу; комплексний благоустрій вулиці на ділянці реконструкції.

Раніше ТОВ "Паркінг +" вже отримало від мерії підрядів на реконструкцію Московського проспекту на суму близько 500 млн грн.

Єдиним конкурентом переможця було ТОВ "Метрокуб". Засновником є Роман Колеснік, відомий, як засновник ТОВ "Будівельна компанія БУДРЕСУРС". Крім того, людина з тією ж самою адресою та паспортними даними також певний час була власником та директором ТОВ "Дорожньо-Будівельна компанія "Уровень". Остання фірма належала ТОВ КУА "Фінекс-капітал", яке платить дивіденди Геннадію Кернесу.

Власником та керівником фірми протягом 2007-2010 років був Володимир Чумаков. А, в 2010 році Чумаков став директором Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради. Саме цей Департамент, як замовник, і роздав понад мільярд гривень підрядів ТОВ "Паркінг+" за останні сім років.

Зараз власниками ТОВ "Паркінг+" є Вячеслав Блінкін (до недавнього часу бізнес-партнер дружини Володимира Чумакова), Олег Гончар та гонконгська фірма DRAGON INVESTMENT DEVELOPMENT LIMITED. Олег Гончар серед власників "Паркінг+" з'явився нещодавно.

У цьому переліку він змінив Галину Давидову, людину з бізнес-оточення Геннадія Кернеса. Як виявилося, Олег Дмитрович Гончар також є людиною дуже близькою до оточення Геннадія Кернеса.

Субпідрядником на цих роботах буде ТОВ "Фірма "Харківагроснаб".

Щодо переможця, то власником та керівником ТОВ фірма "Харківагроснаб" є Олександр Посаженніков, який разом з директором Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради Володимиром Чумаковим був власником ПП "Стройпласт".

Саме Володимир Чумаков є директором Департаменту, якому і підпорядковується управління, що оголошувало процедуру закупівлі.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові пасажири штовхали травмай після "дрифту".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook