У Харкові на переатестацію відправлять майже 600 поліцейський

У Харкові буде проведене атестаційне тестування співробітників Головного управління Національної поліції в області
Depo.
6 серпня 2016 11:21
ФОТО: depo.ua
У Харкові на переатестацію відправлять майже 600 поліцейський
У Харкові на переатестацію відправлять майже 600 поліцейський

Як повідомили Depo.Харків у відділі комунікації ГУНП України в Харківській області, атестація 596 працівників поліції пройде у вівторок, 9 серпня, у приміщенні Головного корпусу Харківського національного університету внутрішніх справ, за адресою: м. Харків, пр. Льва Ландау (50-річчя СРСР), 27.

У поліції запевнили, що тестування проводиться з метою об'єктивного і неупередженого з'ясування спроможності поліцейських за своїми професійними та особистісними якостями виконувати службові обов'язки на посадах в апараті Національної поліції України чи органах поліції.

Тестування передбачатиме перевірку рівня загальних навичок співробітника, а також рівня знань основних нормативно-правових актів, які регулюють професійну діяльність співробітника поліції.

Під час проведення тестування його учасникам забороняється користуватись електронними приладами, підручниками, навчальними посібниками, іншими матеріалами, а також спілкуватись один з одним. У разі порушення поліцейським порядку проведення тестування він відсторонюється від подальшої участі в тестуванні, про що представником робочої групи у відомості робиться відповідний запис.

Переглянути список співробітників, запрошених на тестування, можна за цим посиланням.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків