У Харкові на одне місце в "Кадетському корпусі" претендували до трьох юнаків (ФОТО)

У гімназії-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" завершилась вступна кампанія

Про це Depo.Харків повідомили у Регіональному медіа-центрі Міноборони України.

За даними медіа-центру, з 1 вересня до навчання у сьомих-десятих класах гімназії приступлять понад 200 юнаків.

На одне місце в "Кадетському корпусі" у цьому році претендували до трьох юнаків, особливо великий конкурс був серед потенційних вихованців дев'ятих та десятих класів. З метою задоволення потреб усіх абітурієнтів було прийнято рішення про введення до штату ще одного навчального взводу кількістю 30 осіб.

"У цьому році ми прийняли до себе близько 30 юнаків із тимчасово окупованих територій України, дітей учасників бойових дій та таких, які ростуть без батьків. Ці категорії громадян користувались певними пільгами. Загалом же протягом червня-липня через великий конкурс у нас була можливість відібрати кращих серед кращих. З усіх цьогорічних випускників 70% подали документи для вступу до вищих військово-навчальних закладів, аби у майбутньому стати офіцерами", - зауважив заступник начальника "Кадетського корпусу" Олексій Магілін.

За словами командування, до виховання юнаків залучені військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України. Також постійно використовується база Військового інституту танкових військ НТУ "ХПІ" та інших частин гарнізону.

Як повідомляв Depo.Харків, під час виконання робіт з капітального ремонту та реконструкції саду ім. Т. Г. Шевченка виявлені факти розтрати коштів місцевого бюджету, скоєні службовими особами департаменту комунального господарства міської ради спільно з посадовими особами суб'єктів господарювання шляхом завищення вартості товарів та виконаних робіт.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook