У Харкові на частині Московського проспекту обмежено рух транспорту

Це пов'язано з реконструкцією проспекту
Depo.
28 жовтня 2016 09:02
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської міськради, рух транспорту по пр. Московському в районі з'їзду/заїзду на пр. Льва Ландау при русі від пр. Петра Григоренка в бік вул. Енергетичної буде частково обмежено з 9:00 до 18:00 28 жовтня.

Також буде заборонений з'їзд/заїзд транспорту з/на пр. Льва Ландау при русі від вул. Халтуріна в бік пр. Московського.

На час робіт рух автобусів зміниться наступним чином:

№49е, 205е, 259е, 294е (при русі по пр. Льва Ландау від вул. Халтуріна в бік вул. Морозова): пр. Льва Ландау (переїзд через міст) - з'їзд з пр. Льва Ландау справа на пр. Московський - розворот на перехресті пр. Московський-поліграфкомбінат в бік вул. Енергетичної і далі за маршрутом;

№267 (при русі в бік ТЦ "Барабашово"): пр. Московський - розворот на перехресті пр. Московський-вул. Енергетична - проїзд під шляхопроводом - заїзд справа на пр. Льва Ландау і далі за маршрутом.

Також з 9:00 до 18:00 рух тролейбусів зміниться наступним чином:

тролейбус №20: 602 м/р - пр. Ювілейний - пр. Льва Ландау - пр. Московський - комунальний шляхопровід (зуп. "Видавництво "Харків");

тролейбус №31: зуп. "Північна Салтівка" - вул. Гвардійців Широнінців - пр. Ювілейний - пр. Льва Ландау - пр. Московський - комунальний шляхопровід (зуп. "Видавництво "Харків").

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків