ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Харкові на благодійному аукціоні для фронтових медиків зібрали 1 млн грн (ФОТО)

У Харкові на благодійному мистецькому аукціоні ArtAid на користь волонтерів фронтової медичної служби "Ульф" зібрали 985 тис. грн

Depo.
28 листопада 2018 16:20
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків організатори заходу, аукціон відбувся вчора, 27 листопада, в Щедрий вівторок.

За відомостями організаторів, найбільше заплатили за картину Гамлета Зіньківського - при стартовій ціні в 15 тис. грн вона була продана за 220 тис. грн. Зібраних грошей виявилося в 11 разів більше необхідної медикам суми в 90 тис. грн. Тому, крім заявленого апарату для виявлення внутрішніх кровотеч UProbe4-5C, "Ульф" куплять на виручені гроші позашляховик. Усього ж на аукціоні було виставлено 19 робіт 16 художників, серед яких - знакові для українського мистецтва Павло Маков, Роман Мінін і Гамлет Зіньковський.

Аукціон ArtAid ініціював письменник Сергій Жадан, який дружить з медиками з "Ульф" з 2014 року, і Олег Дроздов, засновник Харківської школи архітектури.

Першим свою роботу представив Роман Мінін. Картину "Швидка допомога" він писав перед аукціоном, привіз її ще лаковану. За словами художника, до картини додається пісня - вона нанесена тайнописом уздовж лівого краю "Швидкої допомоги". "Пісня про те, що треба гнати", - розповів Мінін.

Крім роботи Зіньківського "Мій будинок успіху стоїть на пагорбі, збудованому з помилок і невдач", яку продали за 220 тис. грн, найбільше грошей віддали за дві невеликі роботи графіка Павла Макова - 185 тис. грн і 110 тис. грн, і за ще одну картину Мініна - "Шахтарі пишуть листа Данте" - 90 тис. грн.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові обріжуть фінансування охорони здоров'я та пустять на парки 1 млрд грн. При цьому Харківська міська рада узгодила випуск облігацій внутрішньої позики на 1 млрд грн. Під час сесії Таукешева наголосила, що гроші запозичуються строком на 3 роки для будівництва об'єктів транспорту, доріг та об'єктів соціальної інфраструктури.

Більше новин Харкова читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook