У Харкові може змінитися головний архітектор: Скандального Чечельницького замінить його партнерка

Посаду головного архітектора Харкова планує обійняти Тетяна Поліванова

Поліванова 13 грудня подала до НАЗК декларацію кандидата на посаду головного архітектора міста, передає Depo.Харків з посиланням на "Харківський антикорупційний центр".

Зараз головним архітектором міста є Сергій Чечельницький, який фігурує у справі про незаконну видачу землі на території міста так званим "житловим кооперативам".

За даними антикорупційного центру, Поліванова є директором ТОВ "Ароф" - головного проектанта для Харківської міськради.

До березня 2009 року Чечельницький сам був співвласником ТОВ "Ароф". Зараз єдиним власником фірми є Майя Поліванова, донька Тетяни Поліванової.

Ця фірма проектувала реконструкцію саду ім. Шевченка, Історичного музею, частину реконструкції парку ім. Горького, проспекту Гагаріна, реконструкцію зоопарку тощо.

"Поліванова у соціальних мережах постить досить дружні фотографії зі спільного відпочинку з Чечельницьким у Африці та Індії", - зазначили активісти.

У 2017 році Поліванова заробила 152,77 тис. грн в ТОВ "Ароф", 36,5 тис. грн у ТОВ "Сіті-Дизайн", 5 тис. грн гонорару в ПП "ПЦ Харків-проект". Ще 18 тис. грн Поліванова отримала від надання майна в оренду ТОВ "Ароф".

Власником та керівником ПП "ПЦ Харків-проект", в якому Поліванова є за сумісництвом головним архітектором проекту, є донька Сергія Чечельницького, Катерина Чечельницька.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області за участю Чечельницького сталася ДТП, внаслідок якої загинули три людини.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook