ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Харкові місяць ремонтуватимуть вулицю: Авто пустять на зустрічну смугу

Рух транспорту по вулиці Морозова буде тимчасово обмежений

Depo.
10 серпня 2018 09:18
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Харків повідомили у міській диспетчерській службі.

За даними служби, у зв'язку з проведенням капітального ремонту проїжджої частини та тротуарів з 7:00 10 серпня до 23:00 15 серпня обмежується рух транспортних засобів по вулиці Морозова на ділянці від вулиці Плеханівської до вулиці Ковтуна при русі у напрямку проспекту Героїв Сталінграду.

При цьому двосторонній рух транспортних засобів буде організований по смузі зустрічного напрямку.

Крім того, з 7:00 16 серпня до 23:00 21 серпня обмежується рух транспортних засобів по вулиці Морозова на ділянці від вулиці Ковтуна до вулиці Зернової при русі у напрямку проспекту Героїв Сталінграду. Двосторонній рух буде організований по смузі зустрічного напрямку.

З 7:00 22 серпня до 23:00 31 серпня обмежується рух транспортних засобів по вулиці Морозова на ділянці від вулиці Зернової до проспекту Героїв Сталінграду при русі у напрямку провулку Забайкальського. Двосторонній рух буде організований по смузі зустрічного напрямку.

З 7:00 1 вересня до 23:00 5 вересня обмежується рух транспортних засобів по вулиці Морозова на ділянці від проспекту Героїв Сталінграду до вулиці Зернової при русі у напрямку вулиці Ковтуна. Двосторонній рух буде організований по смузі зустрічного напрямку.

З 7:00 6 вересня до 23:00 11 вересня обмежується рух транспортних засобів по вулиці Морозова на ділянці від вулиці Зернової до вулиці Ковтуна при русі у напрямку вулиці Плеханівської. Двосторонній рух буде організований по смузі зустрічного напрямку.

З 7:00 12 вересня до 23:00 17 вересня обмежується рух транспортних засобів по вулиці Морозова на ділянці від вулиці Ковтуна до вулиці Плеханівської при русі у напрямку проспекту Московського. Двосторонній рух буде організований по смузі зустрічного напрямку.

Як повідомляв Depo.Харків, харків'янин просить міськраду створити нову пішохідну зону біля станції метро "Наукова".

Більше новин Харкова читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook