У Харкові місяць ремонтуватимуть вулицю: Авто пустять на зустрічну смугу

Рух транспорту по вулиці Морозова буде тимчасово обмежений

Про це Depo.Харків повідомили у міській диспетчерській службі.

За даними служби, у зв'язку з проведенням капітального ремонту проїжджої частини та тротуарів з 7:00 10 серпня до 23:00 15 серпня обмежується рух транспортних засобів по вулиці Морозова на ділянці від вулиці Плеханівської до вулиці Ковтуна при русі у напрямку проспекту Героїв Сталінграду.

При цьому двосторонній рух транспортних засобів буде організований по смузі зустрічного напрямку.

Крім того, з 7:00 16 серпня до 23:00 21 серпня обмежується рух транспортних засобів по вулиці Морозова на ділянці від вулиці Ковтуна до вулиці Зернової при русі у напрямку проспекту Героїв Сталінграду. Двосторонній рух буде організований по смузі зустрічного напрямку.

З 7:00 22 серпня до 23:00 31 серпня обмежується рух транспортних засобів по вулиці Морозова на ділянці від вулиці Зернової до проспекту Героїв Сталінграду при русі у напрямку провулку Забайкальського. Двосторонній рух буде організований по смузі зустрічного напрямку.

З 7:00 1 вересня до 23:00 5 вересня обмежується рух транспортних засобів по вулиці Морозова на ділянці від проспекту Героїв Сталінграду до вулиці Зернової при русі у напрямку вулиці Ковтуна. Двосторонній рух буде організований по смузі зустрічного напрямку.

З 7:00 6 вересня до 23:00 11 вересня обмежується рух транспортних засобів по вулиці Морозова на ділянці від вулиці Зернової до вулиці Ковтуна при русі у напрямку вулиці Плеханівської. Двосторонній рух буде організований по смузі зустрічного напрямку.

З 7:00 12 вересня до 23:00 17 вересня обмежується рух транспортних засобів по вулиці Морозова на ділянці від вулиці Ковтуна до вулиці Плеханівської при русі у напрямку проспекту Московського. Двосторонній рух буде організований по смузі зустрічного напрямку.

Як повідомляв Depo.Харків, харків'янин просить міськраду створити нову пішохідну зону біля станції метро "Наукова".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #петиція