У Харкові метрополітен уп’ятеро переплачує за утеплення приміщень, - ЗМІ

Харківський метрополітен переплатить 1,5 млн грн на утепленні будівель на території Салтівського депо
Depo.
12 жовтня 2016 10:02
ФОТО: depo.ua
У Харкові метрополітен уп’ятеро переплачує за утеплення приміщень, - ЗМІ
У Харкові метрополітен уп’ятеро переплачує за утеплення приміщень, - ЗМІ

Як передає Depo.Харків, про це повідомляє "Харківський антикорупційний центр" із посиланням на звіт про укладання договору, який розміщений на порталі системи електронних закупівель "Прозорро".

За відомостями видання, КП "Харківський метрополітен" вчора, 11 жовтня, уклало угоду з ТОВ "Благоспецбуд +" щодо утеплення будівель на території Салтівського електродепо вартістю 2,31 млн грн.

Роботи мають бути виконані до 31 березня 2017 року. Зокрема, планується, що приватники нададуть послуги з утеплення 12-метрового прогону головного корпусу ТР-3 та 12-метрового прогону електродепо "Салтівське". Підрядник має утеплити 1181 м.кв. будівель. Тобто вартість утеплення 1 кв.м. на території депо складає 1956,28 грн.

Цікаво, що у Харкові вартість утеплення 1 кв.м. будівлі коштує 250-450 грн.

Таким чином, метрополітен заплатить на утеплення у 5-6 разів дорожче, ніж середні ціни у Харкові. Тож, переплата може бути понад 1,5 млн грн.

ТОВ "Благоспецбуд+" було засноване Дмитром Яковцем у лютому 2015 року у селищі Сковородинівка Золочівського району Харківської області. При реєстрації ТОВ "Благоспецбуд+" вказало два номери телефону: +380957110978 та +380506054633. Перший належить засновнику, а другий номер також є контактним для ТОВ "Добробудстрой+" Володимира Колісника та ТОВ "Старсен".

Засновником останнього є Іван Кравцов, а керівником – Сергій Греков. Раніше єдиним засновником цього підприємства був Олександр Стаматін – син директора КП "Харківський метрополітен" В'ячеслава Стаматіна та віце-мера Харкова Марини Стаматіної.

Щодо ТОВ "Благоспецбуд+", то цього року фірма вже отримала від підземки підряд на ремонт покрівлі будівлі тягової підстанції вартістю 154,9 тис. грн, а також 256,15 тис. грн на утеплення 2-го поверху будівлі для розміщення кімнат відпочинку технічного персоналу метрополітену на території електродепо "Салтівське". 

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків