У Харкові майбутніх гвардійців відправили на військову підготовку

Абітурієнти, які склали вступні випробування до Національної академії НГУ, відбули до навчального центру для проходження первинної військової підготовки
Depo.
29 липня 2016 12:33
ФОТО: depo.ua

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у прес-службі Національної гвардії України в Харківській області, загалом в академії на першому курсі навчатиметься майже 300 майбутніх правоохоронців.

"Протягом первинної військової підготовки вони повинні отримати базові знання та практичні навички", - зазначили в прес-службі.

Заняття проводитимуть викладачі, безпосередньо командири курсантських взводів, а також вперше передавати свій досвід будуть інструктора за спеціальностями військово-медичної та тактичної підготовки, які пройшли додаткові курси зразку НАТО в навчальному центрі Національної гвардії України м. Золочів.

"В перший місяць навчання курсантів-першокурсників чекають справжні бойові стрільби, тактичні заняття та навчання, заняття зі стройової та фізичної підготовки. Крім навчання буде організоване і дозвілля: концерти, спортивні ігри та змагання, перегляд у вихідні дні художніх фільмів", - зазначили в НГУ.

У Харкові майбутніх гвардійців відправили на військову підготовку  - фото 1

У Харкові майбутніх гвардійців відправили на військову підготовку  - фото 2

У Харкові майбутніх гвардійців відправили на військову підготовку  - фото 3

У Харкові майбутніх гвардійців відправили на військову підготовку  - фото 4

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків