У Харкові лікарня переплатила 100 тис. грн за дихальний апарат

У Харкові прокуратура розпочала кримінальне провадження через те, що лікарня переплатила 100 тис. грн за один дихальний апарат

Depo.
19 травня 2017 10:40
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі прокуратури в Харківській області, місцева прокуратура №4 розпочала кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем посадовцями однієї з лікарень Харкова під час організації та проведення публічних закупівель медобладнання (ч. 1 ст. 364 КК України).

За інформацією керівника місцевої прокуратури Володимира Купріянова, наприкінці минулого року комунальний заклад охорони здоров'я провів торги з закупівлі за державні кошти наркозно-дихального апарату.

Однак придбання медобладнання відбулося з грубим порушенням законодавства.

Зокрема, організатори публічних закупівель безпідставно допустили до участі в торгах фірму, яка взагалі не працює на оптовому ринку фармацевтичних товарів. Більше того, вона надала документацію на товар, що видавалася іншому учаснику торгів.

"До публічних закупівель допустили лише дві фірми, але фактично торги відбулися за участю єдиного продавця, що є порушенням законодавства. У результаті лікарня закупила наркозно-дихальний апарат майже за 665 тис. грн, що перевищує середню ринкову ціну на 100 тис. грн", - розповів Купріянов.

На даний час досудове розслідування триває.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові муніципальні охоронці спровокували ДТП.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків