У Харкові лікар побила пацієнтку дерев'яною ширмою

Суд призначив лікарю, яка зламала руку літній жінці, покарання з іспитовим терміном
Depo.
11 листопада 2016 16:07
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це йдеться у вироку Київського районного суду Харкова від 7 листопада.

Підсудний - дільничний лікар-терапевт Харківської місцевої поліклініки № 10 - обвинувачувалася у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст.122 Кримінального кодексу (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження).

Суд встановив, що вранці 11 травня лікар в своєму робочому кабінеті побила пацієнтку похилого віку, внаслідок чого потерпіла отримала закритий перелом правої кісті, а також синці на голові та лівій кісті.

Обвинувачена свою вину не визнала та стверджувала, що пацієнтка до її кабінету не заходила та ніяких ударів вона їй не наносила.

За словами ж потерпілої, в той день вона знаходилась на лікуванні у стоматолога, після чого направилась на прийом до іншого терапевта. Коли жінка спускалась по сходах, то зустріла обвинувачувану, яка їй крикнула: "Що ти така худа, ти що - ракова хвора?" - та пішла у свій кабінет.

Жінка зайшла до кабінету лікаря та спитала у неї, чому вона її так ображає. Лікар із криком "вийди геть" кинула в неї чашку, яка вдарила її у груди. Після цього вдарила її в обличчя правою рукою, жінка впала на підлогу. Потому лікар нанесла пацієнтці декілька ударів дерев'яною ширмою по руці, по тулубу та кулаками - по голові.

Потерпіла почала кричати, на крик прибігла завідуюча відділенням, яка її підняла з підлоги та повела до іншого лікаря. Жінку було оглянуто, ій зробили рентген руки та викликали "швидку допомогу", яка відвезла її до Міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф. Мещанінова.

Завідуюча відділенням зазначила, зокрема, що звинувачувана працює у кабінеті сама через те, що свариться з лікарями. Вона також часто конфліктує з пацієнтами, за останні роки було 200 звернень мешканців району обслуговування з проханням перейти на лікування до іншого лікаря.

При обранні міри покарання суд врахував відсутність у лікаря судимостей, а також те, що ця незаміжня жінка має на утриманні неповнолітнього сина. Суд призначив обвинувачуваній покарання у вигляді обмеження волі строком на два роки, встановивши їй іспитовий термін один рік.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків