У Харкові лідер Антимайдану "благородно" звернувся до ватажків "Л-ДНР"

Харківський активіст Антимайдану Єгор Логвінов закликав звільнити українських військовополонених
Depo.
3 листопада 2016 14:43
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Харків, відповідну заяву Логвінов зробив сьогодні, 3 листопада, під час засідання Київського райсуду Харкова, який обирає йому міру запобіжного заходу.

"Я звертаюся через українські ЗМІ до керівників Донецької та Луганської народних республік Захарченка, Плотницького і всіх тих людей, які приймають рішення. Дух, віра та мої переконання міцні. Я буду боротися до кінця. Я розумію, що як моє, так і серця багатьох людей переповнюють гнів, лють жага помсти, ненависть, біль утрат. Не зважаючи на все це, я вважаю необхідним, що потрібно проявити мужність і без усяких умов, без усяких затримок та проволочок видати українській стороні усіх військовополонених українських солдатів, зробити жест доброї волі і всім людям всього світу та України показати, хто за добро та мир, а хто за щось інше", - сказав Логвинов.

Як повідомляв Depo.Харків, 31 жовтня, організатора референдуму з федералізації України в Харкові звільнили під заставу у 206,7 тис. грн. Того ж дня чоловік вийшов із колонії №43, де тримався на ділянці СІЗО. Увечері чоловіка затримали на україно-російському кордоні.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків